WINDY HYDRAULICZNE

samochodowe windy hydrauliczne

Hydrauliczne windy załadunkowe stanowią podstawę wyposażenia pojazdów, wykorzystywanych w transporcie. Doskonale sprawdzają się w przewozie ładunków ciężkich, o dużym gabarycie lub spaletyzowanych, ułatwiając załadunek i rozładunek oraz odciążając personel w wykonywanych obowiązkach. Windy załadowcze z powodzeniem mogą być instalowane zarówno w samochodach ciężarowych jak i dostawczych o różnych wymiarach i dopuszczalnej masie całkowitej. Kluczem jest tu dobór właściwego urządzenia do możliwości technicznych pojazdu oraz fachowy montaż.

Popularność w zastosowaniu wind w transporcie jest w pełni uzasadniona, gdy podsumuje się wszystkie zalety tego rozwiązania:

  • Usprawnienie pracy magazynu lub centrum logistycznego, przekładające się na wyższą wydajność.
  • Redukcja kosztów poprzez zaangażowanie mniejszej liczby pracowników w załadunek i rozładunek towarów.
  • Redukcja kosztów poprzez zmniejszenie uszkodzeń transportowanych ładunków.
  • Bezpieczeństwo personelu.
  • Większa elastyczność w logistyce towarów – możliwość realizowania dostaw do kontrahentów bez ryzyka problemów z rozładunkiem w przypadku braku rampy.

Odpowiednio dopasowana i zainstalowana winda może bezawaryjnie oraz bezpiecznie służyć przez wiele lat. Warunkiem jest tu jednak zadbanie o regularne przeglądy techniczne i konserwację, które przy okazji zaprocentują pozytywną opinią podczas okresowych badań UDT.

Windy hydrauliczne Baltim Gdańsk

Kompleksowo i profesjonalnie obsługujemy firmy w zakresie hydraulicznych wind załadowczych. Od doradztwa w doborze odpowiedniej platformy, poprzez montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, po okresowe badania techniczne UDT. Mając na względzie bezpieczeństwo Państwa personelu i komfort w użytkowaniu, współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi, niezawodnymi producentami: BAR Cargolift, Zepro i Dhollandia.

Dzięki szerokiej gamie urządzeń, zróżnicowanych pod kątem parametrów, jesteśmy w stanie wyposażyć każdy pojazd w windę idealnie dopasowaną do specyfiki transportu i przewidywanych obciążeń.

WINDY HYDRAULICZNE
B.A.R

WINDY HYDRAULICZNE
DHOLLANDIA, ZEPRO

WINDY HYDRAULICZNE
SERWIS I UDT