OBRÓBKA SKRAWANIEM

Toczenie Gdańsk

Zapewniamy fachowe doradztwo oraz najwyższej jakości obsługę, gwarantowaną wieloletnim doświadczeniem naszych operatorów, zdobywanym w pracy przy maszynach. Cechuje nas precyzja i staranność, które przekładają się na dokładnie taki efekt, jakiego oczekuje nasz klient. Podejmujemy się zarówno zleceń jednostkowych, jak i seryjnych – zawsze w dbałości o dotrzymanie ustalonych terminów.

Frezowanie

Toczenie

Spawanie

Ślusarstwo

Obróbka skrawaniem – rodzaje wykonywanych prac

Obróbka skrawaniem jest terminem obejmującym szereg różnych czynności, które dzieli się na dwie główne grupy:

Obróbka wiórowa – z pomocą odpowiednich narzędzi wyposażonych w geometryczne ostrza usuwany jest naddatek, który przybiera postać wiórów. W zakres obróbki wiórowej wchodzi:
● toczenie,
● frezowanie,
● wiercenie i rozwiercanie,
● struganie i dłutowanie,
● wytaczanie,
● przeciąganie i popychanie.

Obróbka ścierna – jest metodą polegającą na mechanicznym szlifowaniu materiału celem nadania mu pożądanego, gładkiego kształtu. Wykorzystuje się tu narzędzia, takie jak:
● pasty,
● osełki,
● tarcze,
● ziarna ścierne,
● papier i płótna ścierne.

Rodzaje materiałów obrabianych skrawaniem

Z bogatym zasobem wiedzy i przy zastosowaniu odpowiedniej technologii, obrabiać skrawaniem można niemal dowolne materiały. Najczęściej jednak do naszego warsztatu trafiają:
● Stal i stal nierdzewna.
● Metale nieżelazne, a wśród nich aluminium, miedź i mosiądz oraz ich stopy.
● Żeliwa.
● Żaroodporne superstopy.

Obróbka skrawaniem zastosowanie

Z uwagi na dużą różnorodność prac wchodzących w zakres obróbki skrawaniem, jej wykorzystanie w różnych branżach jest również bardzo szerokie. Dzięki wysokiej precyzji pracy urządzeń i maszyn, kształtować możemy elementy o różnym gabarycie, nawet te niewielkich rozmiarów, z licznymi detalami. Nasz warsztat wytwarza między innymi części do maszyn przemysłowych i urządzeń, bazując na dostarczonej przez klienta dokumentacji technicznej.

FREZOWANIE, TOCZENIE, SPAWANIE, USŁUGI ŚLUSARSKIE

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów prac, terminów oraz ceny